Możesz być pewien, że takiej sauny nie znajdziesz nigdzie indziej. Nie chodzi tylko o wygląd (choć zadbaliśmy o design od dachu po najmniejszą śrubę), ale przede wszystkim o jakość. Od 15 lat obsługujemy klientów premium i wiemy, że tradycyjne rozwiązania nie spełniają ich oczekiwań. Dlatego zadbaliśmy o każdy szczegół. Sauna Europool Spa to ręczna produkcja, długowieczne drewno, innowacyjne piece i wygodne sterowniki. To produkt premium, który zapewni Ci luksus na Twoich zasadach.

• SAUNA • SAUNA • SAUNA • SAUNA • SAUNA •

sauna sucha europool spa zewnętrzna

Typ sauny: sauna fińska, zewnętrzna
Wymiary sauny : 2500 x 3500 x 2600 mm
Waga sauny: 2800 kg
Ile osób zmieści się w saunie: 6
Materiał konstrukcyjny sauny: drewno thermo osika (ławki), jodła kanadyjska HEMLOCK (wnętrze), płyta HPL (obudowa), polipropylen (podłoga), konstrukcja stalowa
Piec: Tulikivi HUURRE / Tulikivi KUURA
Sterownik: HUUM UKU
Wyposażenie w zestawie: system audio bluetooth, termometr, klepsydra, wiadro, chochla
Gwarancja na saunę: 2 lata

KUP SAUNĘ

Niespotykana

jakość i trwałość

SAUNA Z DREWNA THERMO OSIKA

Wygodne użytkowanie sauny w największej mierze zależy od drewna, z którego jest wykonana. Musi wytrzymać ekstremalne temperatury i poziom wilgotności, które sprawiają, że zwykłe drewno pęka, odkształca się i wydziela żywicę. Właśnie z tego powodu standardowe sauny zbudowane z drewna świerkowego lub jodłowego mają krótki okres gwarancyjny.

My chcemy, żeby sauna była dla Ciebie inwestycją na długie lata. Ławki naszych saun są  zbudowane z certyfikowanego drewna THERMO OSIKA od polskiego producenta. Osika jest idealnym materiałem do sauny, ponieważ nie wydziela żywicy, nie tworzy drzazg i nie nagrzewa się. Dzięki poddaniu osiki specjalnej modyfikacji termicznej drewno nie pęka, jest odporne na grzyby i pleśnie, a także jest stabilne wymiarowo, przez co ściany nie odkształcą się z czasem. Co ważne, THERMO OSIKA nie wymaga impregnacji, przez co podczas sesji w saunie nie wdychasz chemicznych oparów.

  • nie pęka i nie odkształca się
  • nie wydziela żywicy
  • nie tworzy drzazg
  • odporna na grzyby i pleśnie
  • nie wymaga impregnacji – nie wydziela chemicznych oparów
  • pozyskana z certyfikowanych lasów
  • ekologiczna produkcja bez użycia chemii
  • doskonałe dla alergików – nie uczula
osika thermo sauna europool spa
piec tulikivi europool spa sauna

Wyjątkowy
design i funkcjonalność

PIEC DO SAUNY TULIKIVI

Jakie właściwości pieca wpływają na Twój komfort? Przede wszystkim jego moc – im wyższa, tym sauna szybciej i bardziej równomiernie się nagrzewa. Drugim kluczowym czynnikiem jest materiał, z jakiego zbudowany jest piec do sauny – musi równomiernie oddawać ciepło i wykazywać jakość, która posłuży na lata.

W naszych saunach zastosowaliśmy piece, które spełnią Twoje oczekiwania. Korzystamy z produktów wiodącego światowego producenta z Finlandii – Tulikivi: model HUURRE oraz KUURA. Oba piece są wykonane z odlewanego kamienia – takie rozwiązanie nie zostało wykorzystane nigdy wcześniej, przez co zostało wielokrotnie nagrodzone za innowacyjność. Piece mają niewielkie odległości bezpieczeństwa, a przy niższych temperaturach są zupełnie bezpieczne nawet dla rodzin z dziećmi.

Prostota i wygoda

STEROWNIK DO SAUNY HUUM UKU

Sterownik to urządzenie służące do sterowania sauną. Chcemy, żeby korzystanie z sauny było czystym relaksem, dlatego sterowanie powinno być bardzo łatwe i wygodne. Wybraliśmy dla Ciebie sterownik estońskiej firmy HUUM, model UKU. Nie musisz czekać, aż sauna się nagrzeje. Ustaw czas uruchomienia pieca za pomocą aplikacji w telefonie, nawet kiedy jesteś poza domem. Możesz także sprawdzić aktualną temperaturę w saunie i zmieniać ją, a także zdalnie wyłączyć piec. To takie proste!

sterownik huum sauna europool spa

SYSTEM GŁOŚNIKÓW
BLUETOOTH

Słyszałeś o muzykoterapii? Nie od dziś wiadomo, że muzyka to doskonały sposób na relaks. Dlatego wyposażyliśmy naszą saunę w system głośników. Możesz połączyć się z nimi przez bluetooth i za pomocą telefonu sterować odtwarzaną muzyką.

DUŻE OKNO
3-SZYBOWE

Głównym elementem designu naszej sauny jest duża szyba (2000 x 2010 mm), która w słoneczne dni pozwala korzystać z sauny z wykorzystaniem naturalnego światła. Aby zapewnić doskonałą izolację okno jest 3-szybowe, 2-komorowe.

SYSTEM
OŚWIETLENIA LED

Nic tak nie dodaje klimatu w saunie, jak odpowiednie oświetlenie, dlatego długo szukaliśmy idealnego rozwiązania. Zaprojektowaliśmy specjalny system listw LED, dbając o to, żeby były niewidoczne – są oprawą wnętrza i wydobywają szlachetną fakturę drewna.

DODATKOWE
WYPOSAŻENIE

W cenie sauny otrzymujesz pełne wyposażenie, potrzebne do pierwszej sesji: termometr, klepsydrę do odmierzania czasu oraz wiadro i chochlę do polewania kamieni wodą, żeby utrzymać odpowiednią wilgotność w saunie.

4 kroki

DO TWOJEJ PIERWSZEJ SESJI
WE WŁASNEJ SAUNIE

OBSŁUGA INDYWIDUALNEGO DORADCY

Jak w przypadku wszystkich naszych klientów, zaopiekuje się Tobą Twój osobisty doradca. To nie jest zwykła transakcja; to interakcja oparta na zrozumieniu Twoich indywidualnych potrzeb.

RĘCZNA PRODUKCJA

Czas realizacji to ok. 30 dni. Każda nasza sauna jest tworzona według indywidualnego projektu. Całkowicie zrezygnowaliśmy z produkcji masowej – tylko w ten sposób możemy zadbać o najmniejsze szczegóły. Nasi specjaliści produkują więc sauny ręcznie, przez co jakość wykonania jest na najwyższym możliwym poziomie.

SPRAWNY TRANSPORT

Możemy zorganizować transport Twojej sauny naszą własną flotą. Mimo iż waży ona 2,5 tony, jej transport jest bardzo prosty. Wyposażyliśmy ją w niewidoczne dla użytkownika haki, umożliwiające ustawienie w dowolnym miejscu przy pomocy dźwigu.

ŁATWY MONTAŻ

Chcieliśmy, żeby montaż sauny w Twoim ogrodzie był możliwie jak najprostszy. Dlatego, żeby cieszyć się pierwszą sesją spa wystarczy podłączyć saunę do przyłącza prądu.

SAUNA • SAUNA • SAUNA • SAUNA • SAUNA •

sauna fińska zewnętrzna rysunek techniczny wymiary 1
sauna fińska zewnętrzna rysunek techniczny wymiary 2
sauna fińska zewnętrzna rysunek techniczny wymiary 3
sauna fińska zewnętrzna rysunek techniczny wymiary 4

Typ sauny: sauna fińska, zewnętrzna
Wymiary sauny: 2500 x 3500 x 2600 mm
Ile osób zmieści się w saunie: 6
Zakres temperatury: ok. 40 – 100°C
Waga sauny: 2800 kg
Grubość ścianki: 130 mm
Liczba pomieszczeń: 2
Wymiary pomieszczenia saunowego: 2270 x 2230 mm
Wymiary przedsionka: 830 x 2230 mm
Wymiary drzwi: 2100 x 1150 mm
Wymiary okna: 2000 x 2010 mm
Rodzaj okna: okno 3-szybowe 2-komorowe
Izolacja: wełna skalna mineralna 10 cm
Materiał konstrukcyjny sauny: drewno thermo osika (wnętrze i  ławki), płyta HPL (obudowa), polipropylen (podłoga), konstrukcja stalowa
Piec: Tulikivi HUURRE / Tulikivi KUURA
Sterownik: HUUM UKU
Wyposażenie w zestawie: system audio bluetooth, termometr, klepsydra, wiadro, chochla
Gwarancja na saunę: 2 lata
Czas realizacji: 30 dni

logo europool spa

Zamów saunę

Każdą naszą saunę produkujemy na specjalne zamówienie
klienta. Wypełnij formularz, żeby mógł się z Tobą skontaktować
indywidualny doradca w sprawie wyceny.