Możesz być pewien, że takiej sauny ogrodowej nie znajdziesz nigdzie indziej. Nie chodzi tylko o wygląd (choć zadbaliśmy o design od dachu po najmniejszą śrubę), ale przede wszystkim o jakość. Od 15 lat obsługujemy klientów premium i wiemy, że tradycyjne rozwiązania nie spełniają ich oczekiwań. Dlatego zadbaliśmy o każdy szczegół. Sauna fińska ogrodowa Europool Spa to ręczna produkcja, wysokiej jakości drewno, innowacyjne piece i wygodne sterowniki. To produkt premium, który zapewni Ci luksus na Twoich zasadach.

sauna sucha europool spa zewnętrzna

Sauna ogrodowa Europool Spa

Rodzaj sauny: sauna fińska, sauna zewnętrzna
Wymiary sauny : 2500 x 3500 x 2600 mm
Waga sauny: 2800 kg
Ilość miejsc w saunie: sześć miejsc
Materiał konstrukcyjny sauny: certyfikowane drewno thermorys osika/olcha (dolna ławka, górna ławka), drewno Saunaply (wnętrze), płyta HPL (obudowa), polipropylen (podłoga), konstrukcja stalowa
Piec elektryczny: Tulikivi HUURRE / Tulikivi KUURA
Sterownik: HUUM UKU
Doposażenie sauny (w zestawie): system audio bluetooth, termometr, klepsydra, wiadro, chochla
Gwarancja na saunę: 2 lata

KUP SAUNĘPOBIERZ SPECYFIKACJĘ

Niespotykana

jakość i trwałość

SAUNA DREWNIANA - THERMORYS I SAUNAPLY

Chcemy, żeby osobista sauna ogrodowa była dla Ciebie inwestycją na długie lata. Ławki i wnętrze naszych saun jest zbudowane z certyfikowanego drewna THERMORYS i SAUNAPLY od polskiego producenta. To idealny materiał do sauny, ponieważ nie wydziela żywicy, nie tworzy drzazg i nie nagrzewa się. W przeciwieństwie do drewna olchowego lub drewna świerk, Thermorys nie pęka, jest odporne na grzyby i pleśnie, a także jest stabilne wymiarowo, przez co ściany nie odkształcą się z czasem. Korzyści z zakupu takiej sauny powinny zainteresować alergików – nasze certyfikowane drewno nie jest impregnowane, przez co podczas sesji w saunie nie wdychasz chemicznych oparów.

  • nie pęka i nie odkształca się
  • nie wydziela żywicy
  • nie tworzy drzazg
  • odporna na grzyby i pleśnie
  • nie wymaga impregnacji – nie wydziela chemicznych oparów
  • pozyskana z certyfikowanych lasów
  • ekologiczna produkcja bez użycia chemii
osika thermo sauna europool spa
piec tulikivi europool spa sauna

Wyjątkowy
design i funkcjonalność

SAUNA OGRODOWA Z PIECEM TULIKIVI

Wszystkie sauny zewnętrzne Europool Spa są wyposażone w piece elektryczne (nie piece opalane drewnem). Korzystamy z produktów wiodącego światowego producenta z Finlandii – Tulikivi: model HUURRE oraz KUURA. Oba piece są wykonane z odlewanego kamienia – takie rozwiązanie nie zostało wykorzystane nigdy wcześniej, przez co zostało wielokrotnie nagrodzone za innowacyjność. Piece mają niewielkie odległości bezpieczeństwa, a przy niższych temperaturach są zupełnie bezpieczne nawet dla rodzin z dziećmi jako miejsce domowego spa.

Prostota i wygoda

SAUNA OGRODOWA WYSOKIEJ KLASY - STEROWNIK HUUM

Sterownik to urządzenie służące do sterowania domową sauną, w które są wyposażone tylko nowoczesne suche sauny. Chcemy, żeby korzystanie z sauny było czystym relaksem, dlatego sterowanie powinno być bardzo łatwe i wygodne. Wybraliśmy dla Ciebie sterownik estońskiej firmy HUUM, model UKU. Nie musisz czekać, aż sauna się nagrzeje. Nasza sauna ogrodowa pozwala ustawić czas uruchomienia pieca za pomocą aplikacji w telefonie, nawet kiedy jesteś poza domem. Możesz także sprawdzić aktualną temperaturę i zmieniać ją, a także zdalnie wyłączyć swoją saunę ogrodową. To takie proste!

sterownik huum sauna europool spa

SYSTEM GŁOŚNIKÓW
BLUETOOTH

Słyszałeś o muzykoterapii? Nie od dziś wiadomo, że muzyka to doskonały sposób na relaks. Dlatego nasze sauny ogrodowe zostały wyposażone w system głośników. Możesz połączyć się z nimi przez bluetooth i za pomocą telefonu sterować odtwarzaną muzyką.

DUŻE OKNO
3-SZYBOWE

Głównym elementem designu naszej sauny jest duża szyba (2000 x 2010 mm), która w słoneczne dni pozwala na kąpiel w saunie z wykorzystaniem naturalnego światła. Aby zapewnić doskonałą izolację okno jest 3-szybowe, 2-komorowe.

SYSTEM
OŚWIETLENIA LED

Nic tak nie dodaje klimatu w saunie ogrodowej zewnętrznej, jak odpowiednie oświetlenie, dlatego długo szukaliśmy idealnego rozwiązania. Zaprojektowaliśmy specjalny system listw LED, dbając o to, żeby były niewidoczne – są oprawą wnętrza i wydobywają szlachetną fakturę drewna.

DOPOSAŻENIE SAUN

W cenie sauny otrzymujesz pełne wyposażenie, potrzebne do pierwszej sesji: termometr, klepsydrę do odmierzania czasu oraz wiadro i chochlę do polewania kamieni wodą, żeby utrzymać odpowiednią wilgotność w saunie.

4 kroki

DO TWOJEJ PIERWSZEJ SESJI WE WŁASNEJ SAUNIE ZEWNETRZNEJ

OBSŁUGA INDYWIDUALNEGO DORADCY

Jak w przypadku wszystkich naszych klientów, zaopiekuje się Tobą Twój osobisty doradca. To nie jest zwykła transakcja; to interakcja oparta na zrozumieniu Twoich indywidualnych potrzeb.

PROJEKTOWANIE SAUNY I RĘCZNA PRODUKCJA

Czas realizacji to ok. 4-5 tygodni. Projektowanie saun odbywa się u nas na specjalne zamówienie klienta. Całkowicie zrezygnowaliśmy z produkcji masowej – tylko w ten sposób możemy zaoferować Tobie najwyższe jakości sauny ogrodowe. Jako polski producent saun opieramy się więc na produkcji ręcznej, przez co jakość wykonania jest na najwyższym możliwym poziomie.

SPRAWNY TRANSPORT

Możemy zorganizować transport Twojej sauny naszą własną flotą. Mimo iż waży ona 2,5 tony, jej transport jest bardzo prosty. Wyposażenie sauny obejmuje niewidoczne dla użytkownika haki, umożliwiające instalację sauny w dowolnym miejscu przy pomocy dźwigu.

ŁATWY MONTAŻ

Chcieliśmy, żeby montaż sauny w Twoim ogrodzie był możliwie jak najprostszy. Dlatego, żeby cieszyć się pierwszą sesją w domowym spa wystarczy podłączyć saunę do przyłącza prądu.

luksusowa sauna ogrodowa fińska zewnętrzna polski producent

SAUNA • SAUNA • SAUNA • SAUNA • SAUNA •

sauna fińska zewnętrzna rysunek techniczny wymiary 1
sauna fińska zewnętrzna rysunek techniczny wymiary 2
sauna fińska zewnętrzna rysunek techniczny wymiary 3
sauna fińska zewnętrzna rysunek techniczny wymiary 4

Sauna ogrodowa specyfikacja

Rodzaj sauny: sauna fińska, sauna zewnętrzna
Wymiary sauny : 2500 x 3500 x 2600 mm
Zakres temperatury: ok. 40 – 110°C
Waga sauny: 2800 kg
Ilość miejsc w saunie: sześć miejsc
Grubość ścianki: 130 mm
Liczba pomieszczeń: 2
Wymiary pomieszczenia saunowego: 2270 x 2230 mm
Wymiary przedsionka: 830 x 2230 mm
Wymiary drzwi zewnętrznych: 2100 x 1150 mm
Wymiary okna: 2000 x 2010 mm
Rodzaj okna: okno 3-szybowe 2-komorowe
Izolacja: wełna skalna mineralna 10 cm
Materiał konstrukcyjny sauny: certyfikowane drewno thermorys osika/olcha (dolna ławka, górna ławka), drewno Saunaply (wnętrze), płyta HPL (obudowa), polipropylen (podłoga), konstrukcja stalowa
Piec elektryczny: sauna dostępna z piecem Tulikivi HUURRE lub Tulikivi KUURA
Sterownik: HUUM UKU
Doposażenie sauny (w zestawie): system audio bluetooth, termometr, klepsydra, wiadro, chochla
Gwarancja na saunę: 2 lata
Czas realizacji: 4-5 tygodni

logo europool spa

Ile kosztuje sauna Europool Spa?
Zapytaj o wycenę!

Każdą naszą saunę produkujemy na specjalne zamówienie
klienta. Wypełnij formularz, żeby mógł się z Tobą skontaktować
indywidualny doradca w sprawie wyceny.

 

Sauny ogrodowe zewnętrzne - jakie są korzyści prozdrowotne?

Bez względu na to jaką saunę ogrodową wybierzesz (tradycyjne sauny czy nowoczesne sauny ogrodowe) zdrowotne korzyści z posiadania domowego spa są ogromne. Warto kupić osobistą saunę ogrodową z, ponieważ pozytywnie wpływa na układ krwionośny i odpornościowy. Sauna ogrodowa do domowego spa rozszerza pory, usuwając toksyny, redukując cellulit i blizny. Sauny ogrodowe cieszą także zbawiennym wpływem na umysł – redukują stres i wspierają funkcje mózgu. Wybierając saunę ogrodową dla siebie warto mieć świadomość jej korzyści prozdrowotnych.

 

Najlepsza sauna ogrodowa - dlaczego warto kupić domowe spa od polskiego producenta saun?

Jako polski producent saun oferujemy najwyższej jakości sauny. Stworzenie takiej sauny ogrodowej wymaga rezygnacji z produkcji masowej. Dlatego nasze sauny ogrodowe zachwycają detalami – produkujemy je ręcznie za specjalne zamówienie klienta. Jako producent saun ogrodowych proponujemy usługi instalacji saun ogrodowych oraz serwis. Dzięki temu domowa sauna sucha to dla Ciebie czysty relaks – my zajmiemy się utrzymaniem sauny ogrodowej.

 

Koszty sauna? Cena sauny i koszt korzystania z domowej sauny

Wybór saun jest bardzo szeroki, od saun wykonanych z drewna sosnowego po najwyższej jakości sauny ogrodowe. Sauny przydomowe (sauna domek) mogą kosztować od 20 000 do 200 000 zł. Co wpływa na cenę sauny ogrodowej? Tworząc zestawienie saun ogrodowych warto zwrócić uwagę na rodzaj i grubość drewna, wykorzystany piec elektryczny czy wielkość modelu sauny. Jaki jest natomiast koszt korzystania z sauny elektrycznej? Zależy to od częstotliwości korzystania z sauny przydomowej, typu pieca oraz długości pojedynczych sesji.