Polski producent
wanien spa i saun

Europool Spa to producent jacuzzi i saun – tworzymy dla tych, którzy wymagają więcej od siebie i innych. Dlatego jeżeli meczy Cię powtarzalny, banalny design i oczekujesz czegoś więcej, niż standardowej jakości, dobrze trafiłeś – nasze produkty są dla takich, jak Ty.

SPRAWDŹ OFERTĘ

Producent basenów - od tego się zaczęło

Europool Spa powstało na bazie doświadczenia firmy Europool, która od 2007 roku produkuje luksusowe baseny ogrodowe. Często otrzymywaliśmy pytania o minibasen spa, chcieliśmy więc stworzyć całoroczne jacuzzi ogrodowe jakiego jeszcze nie ma na rynku. Jednym z naszych najważniejszych celów jest dążenie do ciągłego rozwoju. Tak powstał wyjątkowy projekt – Europool Spa, który ma oferować klientom domowe jacuzzi i sauny o wyjątkowej jakości i niebanalnym designie. Lata doświadczenia w branży połączyliśmy z miesiącami poszukiwań najlepszych rozwiązań. To nie są zwykłe wanny jacuzzi i sauny. To zupełnie nowy poziom luksusu i jakości.

Europool Spa - jedyny polski producent wanien z hydromasażem

Jesteśmy jedynym w Polsce producentem całorocznych wanien spa premium. Każdy szczegół, jest starannie zaprojektowany, aby dostarczyć Tobie niezapomnianych chwil. Niech zakup jacuzzi ogrodowego będzie krokiem do zadbania o siebie i swoich

bliskich, początkiem nowego rozdziału w życiu w stylu self care. Nasza misja to stworzenie niepowtarzalnegodoświadczenia, które przekracza granice standardowych oczekiwań. W myśl tej misji powstają wszystkie nasze modele wanien spa.

Kolejny krok w branży - producent saun ogrodowych

Branża wellness stała się dla nas inspirującą przygodą, dlatego postanowiliśmy nie tylko montować jacuzzi, ale także sauny ogrodowe. Tak staliśmy się producentem saun. Nasze produkty wytwarzamy całkowicie ręcznie, każdy według indywidualnego projektu dostosowanego do Twoich potrzeb. Podstawą są materiały najwyższej jakości – od stalowej konstrukcji, przez certyfikowane saunowe drewno, aż po fiński piec wiodącego światowego producenta. Zależy na tym, żeby dać Ci produkt premium, odbiegający od tego, co dotychczas mogłeś kupić.

 

polski producent sauna i jacuzzi wanna europool spa
logo europool spa

Jakość, która
przewyższa standardy

Doskonale znamy standardy w branży i wiemy, że dla naszych klientów są one niewystarczające. Długo szukaliśmy komponentów, które spełnią ich oczekiwania. Nasze wanny jacuzzi i sauny produkujemy z certyfikowanych materiałów z Kanady i USA. Produkcja odbywa się w Polsce, w naszej centrali w Mogilnie. Nasi specjaliści słyną z dbałości o najmniejsze szczegóły, bo to właśnie one odróżniają produkty premium od tych standardowych.

logo europool spa

Design dla
ciała i zmysłów

Gwarantujemy, że nigdzie indziej nie znajdziesz takich wanien jacuzzi i saun. Chcemy, żeby nasi klienci poczuli się wyjątkowo, dlatego proponujemy im produkty o wyjątkowym wyglądzie. Europool Spa idzie w parze z nowoczesnymi, luksusowymi wnętrzami, łącząc najnowsze trendy z elegancją. To nie tylko design, ale funkcjonalność, nad którą pracuje sztab naszych specjalistów. Ma być pięknie i ergonomicznie zarazem, żeby zaspokoić ciało i zmysły.

logo europool spa

Obsługa klienta
na poziomie VIP

Wychodzimy z założenia, że w parze z naszymi luksusowymi produktami musi iść obsługa klienta na najwyższym poziomie. Każdym naszym klientem opiekuje się osobisty doradca. To nie jest zwykła transakcja; to interakcja oparta na zrozumieniu Twoich indywidualnych potrzeb. Wierzymy, że obsługa klienta to nie tylko wsparcie przed zakupem, ale także stała troska o jego zadowolenie, sprawiająca, że czuje się wyjątkowo.

Własna centrala w Mogilnie - jedyny producent jacuzzi ogrodowych w Polsce

Zarówno sauny, jak i nowoczesne wanny spa produkujemy w Polsce, w naszej centrali w Mogilnie. Zaczynamy od spawania stalowej konstrukcji jacuzzi spa i wytłoczenia niecki z akrylu. Następnie nieckę pokrywamy pianą – to izolacja jacuzzi ogrodowego, która sprawia, że nasze produkty to ekologiczne jacuzzi. Dzięki temu wanny spa przystosowane są do pracy nie tylko jako wanny spa wewnętrzne, ale także jacuzzi ogrodowe całoroczne. Kolejnym krokiem produkcji jacuzzi spa jest stworzenie instalacji i układu dysz, bez użycia kleju. To zapobiega awariom i przeciekom, przez co korzyści jacuzzi idą w parze z bezobsługową pracą. Na koniec nasze całoroczne wanny spa otrzymują system sterowania, nagłośnienie, oświetlenie i aluminiową obudowę w wybranym przez Ciebie kolorze. Chcesz zobaczyć, jak powstają nasze produkty? Odwiedź naszą centralę i salon wystawowy.

Kompleksowa obsługa - dostawa urządzeń spa, montaż jacuzzi ogrodowych i usługi serwisowe

Działalność na rynku jako producent basenów ogrodowych pozwolił nam dostrzec, jak ważna jest kompleksowa obsługa klienta. Zastanawiasz się nad zakupem, ale nie wiesz, jak montować jacuzzi? Kupując całoroczne jacuzzi Europool w pakiecie otrzymujesz transport oraz montaż. Jeżeli chcesz, możemy zająć się również obsługą serwisową (np. związaną z systemem oczyszczania i filtracją wody) – zrobimy wszystko za Ciebie, a Ty cieszysz się z korzyści jacuzzi. Domowe spa ma być przecież okazją do relaksu, a nie dodatkowym obowiązkiem!

Nasze realizacje jacuzzi - korzyści jacuzzi i opinie klientów

Wanny wolnostojące Europool tworzą domowe spa dla klientów w całej Europie. Nasi klienci najczęściej zwracają uwagę jakość wykonania i praktycznie bezobsługową pracę (automatyczna filtracja wody i system oczyszczania). Doceniają także, że wszystkie nasze modele wanien spa to ekologiczne jacuzzi. Jako polski producent wanien z hydromasażem jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom ciągłą opiekę serwisową.

Kontakt Europool Spa | Polskie jacuzzi baseny sauny

Sprzedaż jacuzzi Polska: +48 661 522 415 | +48 693 408 091
Sprzedaż jacuzzi kraje niemieckojęzyczne: +48 607 594 410 | +48 607 835 799
Sprzedaż jacuzzi kraje anglojęzyczne: +48 607 523 930

Popularne modele jacuzzi

wanna jacuzzi 5-osobowa ogrodowa na taras elysium
logo europool spa ikona

Elysium

polskie jacuzzi 5-osobowe
65 000 zł
54 990 zł

5 osobowa wanna jacuzzi z hydromasażem gaia ogrodowa do ogrodu wolnostojąca na zewnątrz
logo europool spa ikona

Gaia

jacuzzi spa 5-osobowe
26 500 zł
23 850 zł

wanna 5 osobowa dafne jacuzzi do ogrodu ogrodowa zewnętrzna z hydromasażem
logo europool spa ikona

Dafne

jacuzzi ogrodowe 5-osobowe
39 000 zł
35 100 zł

jacuzzi wanna z hydromasażem kalipso do ogrodu ogrodowa zewnętrzna na taras
logo europool spa ikona

Kalipso

domowe jacuzzi 5-osobowe
42 000 zł
37 800 zł