Jedyni na rynku

NIGDZIE NIE ZNAJDZIESZ TAKICH PRODUKTÓW

Działamy w branży od 15 lat, więc doskonale znamy standardy na rynku. Wiemy, że są one niewystarczające dla klientów premium. Dlatego nasze produkty reprezentują zupełnie nowy poziom jakości, którego nie spotkasz nigdzie indziej.

JACUZZISAUNA
wanna jacuzzi europool spa elysium

Jacuzzi Europool Spa

VS.

przykład standardowej wanny jacuzzi

Standardowe
jacuzzi

PRODUKCJA JEDNOSTKOWA W POLSCE

Jesteśmy jedyną firmą w Polsce produkującą własne wanny jacuzzi, niemal całkowicie ręcznie, na specjalne zamówienie klienta.

MASOWA PRODUKCJA ZA GRANICĄ

Standardowe jacuzzi są sprowadzane z zagranicy, gdzie wytwarza się je seryjnie w dużych zakładach produkcyjnych.

NIECKA Z AMERYKAŃSKIEGO AKRYLU

Niecki naszych wanien są wytwarzane z akrylu wzmocnionego laminatem z włókna szklanego. To rozwiązanie idealnie gładkie, trwałe, odporne na zarysowania i odbarwienia.

NIECKA Z PVC

Tańsze wanny posiadają niecki z PVC. To materiał znacznie mniej trwały i odbiegający estetyką od akrylu. Ma także gorsze właściwości izolacyjne.

KOMPONENTY KANADYJSKIEJ FIRMY GECKO

Urządzenia wykorzystane w naszych jacuzzi, takie jak pompy, ekran dotykowy i grzałka pochodzą od wiodącego światowego producenta. To gwarancja jakości oraz cichej i energooszczędnej pracy.

KOMPONENTY WYPRODUKOWANE W CHINACH

Wanny jacuzzi bardzo często są wyposażone w chińskie komponenty, dlatego pojawiają się problemy z ich trwałością i serwisowaniem.

STELAŻ ZE STALI NIERDZEWNEJ

Stelaże naszych wanien są praktycznie wieczne, odporne na działanie niekorzystnych warunków przez długie lata.

STELAŻ DREWNIANY LUB ALUMINIOWY

Stelaże wykonane z drewna już po kilku latach tracą swoje właściwości, wyginają się, niszczeją i wymagają wymiany.

INSTALACJA ŁĄCZONA SZYBKOZŁĄCZAMI

Wszystkie rury naszego jacuzzi są łączone bez użycia kleju, przy pomocy szybkozłączy odpornych na przeciążenia i drgania. To sprawia, że instalacja nie rozszczelni się z czasem, a ewentualne prace serwisowe są łatwe i szybkie.

INSTALACJA KLEJONA

Łączenie rur klejem to najczęstszy powód reklamacji wanien jacuzzi – po pewnym czasie instalacja zaczyna się rozszczelniać, a jej naprawa jest skomplikowana.

MONTAŻ DYSZ BEZ KLEJU

Żeby zapewnić trwałość jacuzzi ograniczyliśmy zużycie kleju o 80% do niezbędnego minimum. Wiąże się to także z innowacyjną technologią montażu dysz, które dzięki temu są trwałe i nie przeciekają.

DYSZE KLEJONE

Połączenie dysz z niecką to newralgiczne miejsce, w którym bardzo często dochodzi do przeciekania jacuzzi. Klej z czasem traci właściwości i przestaje spełniać swoją rolę.

UNOWOCZEŚNIONY SKIMMER

Skimmer to urządzenie, do którego zasysana jest woda w celu jej oczyszczania. Skimmer w naszych wannach ma zupełnie inną budowę, niż standardowy, przez co oczyszcza więcej wody w krótszym czasie.

STANDARDOWY SKIMMER

Standardowy skimmer jest mniej efektywny, przez co oczyszczenie wody w Twoim jacuzzi będzie zajmowało więcej czasu.

WARSTWA BARRIER COAT

Poza akrylem i laminatem nasza wanna jest wzmocniona warstwą Barrier Coat. Wykorzystujemy ją od 15 lat w produkcji basenów kąpielowych, żeby zapewnić im trwałość przed osmozą.

BRAK OCHRONY PRZED OSMOZĄ

W niezabezpieczonych nieckach zachodzi zjawisko osmozy, czyli reakcji chemicznej, w wyniku której na powierzchni powstają przebarwienia, bąble i dziury.

ALUMINIOWA OBUDOWA

Obudowa jacuzzi Europool Spa wykonana z aluminium jest trwała, nie odkształca i nie odbarwia pod wpływem słońca.

OBUDOWA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO

Obudowa standardowych wanien jest wykonana z tworzywa sztucznego, które jest znacznie mniej trwałe. Z czasem tworzą się na nim przebarwienia od słońca.

ROZBUDOWANY UKŁAD DYSZ MASUJĄCYCH

Każda z naszych wanien posiada ok. 70 dysz masujących, ułożonych tak, żeby działać na całe ciało, od ramion po stopy.

OGRANICZONY UKŁAD DYSZ MASUJĄCYCH

Tańsze modele wanien spa mają 20-30 dysz masujących, które działają najczęściej jedynie na plecy i łydki.

ERGONOMICZNY UKŁAD SIEDZISK I LEŻANEK

Miesiące projektowania i testowania pozwoliły nam uzyskać idealnie ergonomiczne siedziska i leżanki, które odpowiadają zarówno osobom wysokim, jak i niskim. Tą różnicę naprawdę czuć!

PROSTE SIEDZISKA I LEŻANKI

Powielane w wielu wannach spa siedziska i leżanki nie są dostosowane ergonomicznie, obniżając komfort sesji w jacuzzi.

SYSTEM AUDIO BLUETOOTH

Wanny Europool Spa są wyposażone w wbudowane głośniki. Wystarczy podłączyć telefon za pomocą bluetooth, a potem wygodnie sterować odtwarzaczem z poziomu panelu dotykowego jacuzzi.

BRAK NAGŁOŚNIENIA

W tańszych jacuzzi system nagłośnienia jest wyposażeniem dodatkowo płatnym. Zwróć uwagę na sposób sterowania muzyką – obsługa telefonem może być niewygodna, gdy masz mokre ręce.

PRZYKRYCIE TERMICZNE W ZESTAWIE

Wraz w jacuzzi Europool Spa otrzymasz bezpłatne przykrycie termiczne, które ogranicza parowanie wody, otrzymuje jej temperaturę i zapobiega dostawianiu się zanieczyszczeń.

BRAK PRZYKRYCIA TERMICZNEGO

Najczęściej w standardowych wannach z hydromasażem przykrycie termiczne jest wyposażeniem dodatkowo płatnym. To koszt rzędu 1500-4000 zł.

SPRAWNY TRANSPORT

Jeżeli chcesz, możemy przetransportować jacuzzi do Twojego ogrodu własną flotą, bez pośredników. Szybko i wygodnie!

KONIECZNOŚĆ WŁASNEGO TRANSPORTU

Bardzo często firmy sprzedające jacuzzi nie mają własnej floty – transport wanny leży po stronie klienta, który musi wynająć firmę transportową.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Jako nasz klient otrzymasz opiekę Twojego indywidualnego doradcy, możesz porozmawiać z nami online lub odwiedzić nas w naszej centrali w Mogilnie. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i razem stworzymy projekt marzeń!

ZAKUPY W SKLEPIE INTERNETOWYM

Zakupy w sklepach internetowych mają swoje wady. Możesz czuć niepewność związaną z uczciwością dostawcy, którego nie widzisz na żywo, a obsługa klienta jest często niespersonalizowana.

15 LAT DOŚWIADCZENIA W PRODUKCJI

Europool Spa powstało na bazie doświadczenia firmy Europool, która od 2007 roku produkuje luksusowe baseny ogrodowe. Mamy doświadczenie w obsłudze klientów premium i wiemy, jak spełnić ich oczekiwania.

DYSTRYBUTORZY ZAGRANICZNYCH PRODUCENTÓW

Sklepy online z wannami jacuzzi to najczęściej dystrybutorzy. Wszelkie pytania i prace serwisowe leżą natomiast po stronie zagranicznego producenta.

sauna fińska europool spa sauna

Sauna Europool Spa

VS.

przykład standardowej sauny

Standardowa
sauna

RĘCZNA PRODUKCJA W POLSCE

Jako nieliczni produkujemy nasze sauny w Polsce, całkowicie ręcznie, według projektu indywidualnego dla każdego klienta.

MASOWA PRODUKCJA ZA GRANICĄ

Większość standardowych saun jest sprowadzana z zagranicy, gdzie są wytwarzane seryjnie w dużych zakładach produkcyjnych.

DREWNO THERMORYS I SAUNAPLY

Długowieczne, ekologiczne materiały, które nie odkształcają się z biegiem czasu, nie pękają, nie tworzą drzazg i nie nagrzewają się. Nie muszą być impregnowane i nie wydzielają żywicy – nie wdychasz oparów podczas saunowania.

DREWNO ŚWIERKOWE LUB LIPOWE

Takie drewno ma krótką żywotność, z czasem pęka, wygina się, tworzy drzazgi i wydziela żywicę o charakterystycznym zapachu.

OBUDOWA Z PŁYTY HPL

HPL to materiał, który jest całkowicie odporny na warunki atmosferyczne i nie odbarwia się pod wpływem słońca.

OBUDOWA Z DREWNA ŚWIERKOWEGO

Drewniana obudowa nie jest odporna na warunki atmosferyczne, zmienia swój kolor z czasem i wymaga regularnej impregnacji.

KONSTRUKCJA STALOWA

Konstrukcja sauny wykonana ze stali jest praktycznie wieczna.

KONSTRUKCJA DREWNIANA

Konstrukcja z drewna odkształca się z czasem, wymaga zabezpieczenia przed insektami, wilgocią i pleśnią oraz ma krótszą żywotność.

PIEC TULIKIVI 10,5 kW

Fińska firma Tulikivi to wiodący producent pieców saunowych. Dzięki dużej mocy sauna nagrzewa się bardzo szybko (ok. 30 minut), a kamienna budowa doskonale oddaje ciepło, co zmniejsza zużycie energii. Cena takiego pieca to ok. 12 000 zł.

BRAK PIECA LUB TANIE PIECE do 6kW

Tania sauna? Prawdopodobnie dlatego, że nie ma pieca w zestawie! Piece wykorzystywane w standardowych saunach długo się nagrzewają i są energochłonne. Ich cena waha się między 300 a 1000 zł.

STROWNIK HUUM UKU

Estoński streownik HUUM UKU pozwala na łatwe i szybkie sterowanie sauną. Możesz połączyć się telefonem przez bluetooth i rozpocząć nagrzewanie sauny, gdy jeszcze jesteś poza domem.

BRAK STEROWNIKA

W budżetowych saunach rezygnuje się z montażu sterowników – piec ustawia się ręcznie za pomocą pokręteł.

OKNO 3-SZYBOWE

Okno o takiej budowie zapewnia lepszą izolację, mniejsze straty ciepła, a co za tym idzie – energooszczędność. Ponadto lepiej chroni przed hałasem.

SZYBA HARTOWANA 6 mm

Okna składające się z pojedynczej szyby łatwiej uwalniają ciepło, przez co sauna szybciej się wychładza, a piec pobiera więcej prądu.

IZOLACJA - WEŁNA SKALNA MINERALNA 10 mm

Cała nasza sauna jest izolowana, przez co nie oddaje ciepła do otoczenia, szybko się nagrzewa i jest energooszczędna.

BRAK IZOLACJI LUB IZOLACJA CZĘŚCIOWA

Nieodpowiednia izolacja sauny zwiększa zużycie energii elektrycznej i znacznie wydłuża czas jej nagrzewania.

SYSTEM AUDIO BLUETOOTH

Sauna Europool Spa jest wyposażona w system głośników – możesz sterować muzyką przez bluetooth.

BRAK NAGŁOŚNIENIA

Standardowe sauny najczęściej nie mają nagłośnienia i tylko czasami można je dokupić jako dodatkowe wyposażenie.

NIEZBĘDNE WYPOSAŻENIE W ZESTAWIE

W zestawie otrzymujesz całe wyposażenie niezbędne do saunowania: kamienie do pieca, termometr, klepsydrę oraz ceder z chochlą do polewania kamieni wodą.

BRAK NIEZBĘDNEGO WYPOSAŻENIA W ZESTAWIE

Najczęściej po zakupie standardowej sauny musisz przygotować się na dodatkowe koszty, związane z dokupieniem niezbędnego wyposażenia.

SYSTEM OŚWIETLENIA LED

Sauna Europool Spa jest wyposażona w ukryty system oświetlenia LED. Możesz sterować kolorami oświetlenia i wybrać każdy z palety RGB.

ZWYKŁE OŚWIETLENIE SUFITOWE

Zazwyczaj sauny są oświetlone przy pomocy lamp sufitowych, które nie zapewniają odpowiedniego nastroju podczas saunowania.

DODATKOWE POMIESZCZENIE - PRZEDSIONEK

Nasze sauny posiadają przedsionek, w którym możesz zostawić swoje rzeczy, przebrać się i przygotować do saunowania.

BRAK PRZEDSIONKA

Brak przedsionka jest problematyczny w przypadku sauny zewnętrznej, szczególnie zimą – do środka wchodzimy bez ubrań i trzeba zostawić je przed wejściem.

SPRAWNY TRANSPORT

Jeżeli chcesz, możemy przetransportować saunę do Twojego ogrodu własną flotą, bez pośredników. Szybko i wygodnie!

KONIECZNOŚĆ WŁASNEGO TRANSPORTU

Bardzo często firmy sprzedające sauny nie mają własnej floty – transport sauny leży po stronie klienta, który musi wynająć firmę transportową.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Jako nasz klient otrzymasz opiekę indywidualnego doradcy, możesz porozmawiać z nami online lub odwiedzić nas w naszej centrali w Mogilnie. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i razem stworzymy projekt marzeń!

ZAKUPY W SKLEPIE INTERNETOWYM

Zakupy w sklepach internetowych mają swoje wady. Możesz czuć niepewność związaną z uczciwością dostawcy, którego nie widzisz na żywo, a obsługa klienta jest często niespersonalizowana.

MOŻLIWOŚĆ PERSONALIZACJI I INDYWIDUALNA WYCENA

Sauny produkujemy na zamówienie, dlatego jesteśmy w stanie dostosować projekt całkowicie do Twoich potrzeb. Wszystko wraz z indywidualną wyceną.

ZALEDWIE KILKA MODELI DO WYBORU

W przypadku specyficznych wymagań trudno jest wybrać saunę spośród dostępnych modeli, których nie można spersonalizować. Zmiana wyposażenia czy koloru to zazwyczaj dodatkowe koszty.

logo europool spa

Masz pytania?
Z przyjemnością na nie odpowiemy!