Polski producent
jacuzzi i saun

Europool Spa powstało na bazie doświadczenia firmy Europool, która od 2007 roku produkuje luksusowe baseny ogrodowe. Jednym z naszych najważniejszych celów jest dążenie do ciągłego rozwoju. Tak powstał wyjątkowy projekt – Europool Spa, który ma oferować klientom jacuzzi i sauny o wyjątkowej jakości i niebanalnym designie.

SPRAWDŹ OFERTĘ
logo europool spa

“Jesteśmy dla tych, którzy wymagają
WIĘCEJ, od siebie i innych.”

Od ponad 15 lat spełniamy marzenia naszych klientów o luksusowych basenach ogrodowych. W odpowiedzi na ich potrzeby postanowiliśmy rozwinąć swoją ofertę i stworzyć coś, czego w Polsce jeszcze nie było. Europool Spa jest stworzone dla osób, które poszukują najwyższej jakości i produktów, które wyróżnią się luksusowym designem. Lata doświadczenia w branży połączyliśmy z miesiącami poszukiwań najlepszych rozwiązań. To nie są zwykłe wanny jacuzzi i sauny. To zupełnie nowy poziom luksusu i jakości.
Nasi klienci pragną luksusu na swoich własnych zasadach. Chcemy dać im produkt,

który spełni ich najbardziej wygórowane oczekiwania. Bez półśrodków. Bez standardowych rozwiązań. Pragniemy, żebyś poczuł się wyjątkowo, począwszy od kontaktu z Twoim osobistym doradcą, aż po pierwszy wieczór spa w własnym domu. Niech ta droga będzie czymś więcej niż zakupem. Niech będzie krokiem do zadbania o siebie i swoich bliskich, początkiem nowego rozdziału w życiu w stylu self care. Nasza misja to stworzenie niepowtarzalnego doświadczenia, które przekracza granice standardowych oczekiwań. Każdy szczegół, jest starannie zaprojektowany, aby dostarczyć Tobie niezapomnianych chwil.

polski producent sauna i jacuzzi wanna europool spa
logo europool spa

Jakość, która
przewyższa standardy

Doskonale znamy standardy w branży i wiemy, że dla naszych klientów są one niewystarczające. Długo szukaliśmy komponentów, które spełnią ich oczekiwania. Nasze wanny jacuzzi i sauny produkujemy z certyfikowanych materiałów z Kanady i USA. Produkcja odbywa się w Polsce, w naszej centrali w Mogilnie. Nasi specjaliści słyną z dbałości o najmniejsze szczegóły, bo to właśnie one odróżniają produkty premium od tych standardowych.

logo europool spa

Design dla
ciała i zmysłów

Gwarantujemy, że nigdzie indziej nie znajdziesz takich wanien jacuzzi i saun. Chcemy, żeby nasi klienci poczuli się wyjątkowo, dlatego proponujemy im produkty o wyjątkowym wyglądzie. Europool Spa idzie w parze z nowoczesnymi, luksusowymi wnętrzami, łącząc najnowsze trendy z elegancją. To nie tylko design, ale funkcjonalność, nad którą pracuje sztab naszych specjalistów. Ma być pięknie i ergonomicznie zarazem, żeby zaspokoić ciało i zmysły.

logo europool spa

Obsługa klienta
na poziomie VIP

Wychodzimy z założenia, że w parze z naszymi luksusowymi produktami musi iść obsługa klienta na najwyższym poziomie. Każdym naszym klientem opiekuje się osobisty doradca. To nie jest zwykła transakcja; to interakcja oparta na zrozumieniu Twoich indywidualnych potrzeb. Wierzymy, że obsługa klienta to nie tylko wsparcie przed zakupem, ale także stała troska o jego zadowolenie, sprawiająca, że czuje się wyjątkowo.