Villeroy & Boch

A5L

Miejsca

2
Leżaki 1
JetPaks 3
Wymiary w cm: 173 x 213 x 79

Kolory

Cena: 97 700 zł brutto

A5L

Kompaktowa wanna spa wyposażona w różnorodne opcje masażu i specjalne dysze masujące biodra i nogi Wanna ta idealnie dopasuje się do potrzeb osób, które właśnie najbardziej potrzebują rozluźnienia oraz poprawy kondycji tych partii ciała. Unikalny styl i design sprawią, że wanna nie tylko ukoi nasze ciało ale też pięknie wkomponuje się w otoczenie naszego ogrodu. Innowacyjna technologia, która została zastosowana dostarczy 100% satysfakcji z użytkowania Jacuzzi.

Wymiary: 173 x 213 x 79 cm

– Liczba leżanek/siedzisk: 1/2
– Zagłówki Premium 3 pieces
– Przykrycie termiczne
– Pompa: 2.5 HP
– Jetpack – 3szt.
– Oświetlenie
– Izolacja
– Schodki

Dlaczego Villeroy & Boch

Odpowiedź jest prosta. Wanny Villeroy&Boch to nie tylko tradycja, design i wysoka jakość wykonania, ale także niezwykłe zaawansowanie technologiczne. Jako jedyne na rynku Europejskim produkowane są przy zastosowaniu technologii JetPacks czyli przemiennych dysz masujących. Najważniejszą zaletą tego systemu jest możliwość zmiany umiejscowienia zestawu dysz w trakcie użytkowania wanny, ale również wymiana ich na nowsze modele po kilku rocznym użytkowaniu.

Poniżej przedstawione zostały wszystkie modele oferowanych JetPacków. Ich konfiguracja jest zależna tylko i wyłącznie od Państwa preferencji.

Zapytaj o ten model