JACUZZI 4 OSOBOWE

Chaos

SPA JACUZZI 4 OSOBY

Ilość osób:

4 (2 siedziska i 2 leżanki)

Liczba dysz masujących:

34 szt.

Wymiary jacuzzi:

2,20 x 2,10 x 0,90 m

Zintegrowana pompa:

2 szt. LX pompa wodna + 1 szt. LX pompa filtrująca

Pobierz specyfikacje

Dostępne kolory - modele wolnostojące

Intuicyjny wyświetlacz

Spa ogrodowe Chaos jest wyposażone w wodoodporny panel sterowania – wyświetlacz dotykowy Gecko YE3/K1001, który działa nawet, gdy masz mokre ręce. Ekran dotykowy jacuzzi ogrodowego pozwala na sterowanie wszystkimi funkcjami wanny spa, m.in.: podgrzewaniem wody, masażem wodnym oraz oświetleniem.

Ekologiczna praca – energooszczędna izolacja i zintegrowana pompa

Jacuzzi ogrodowe Chaos jest wyposażone w 3 zintegrowane pompy: dwie pompy wodne i jedną pompę filtracyjną. Dzięki ich współdziałaniu system uzdatniania zapewnia idealną czystość wody, a dysze masujące dostarczają relaksującego masażu wodnego. Dno i ściany spa ogrodowego pokryte są pianą z dodatkową termoizolacyjną folią, a akryl izolowany jest powłoką z piany poliuretanowej. Taka powłoka jest w stanie zaoszczędzić ponad 30% więcej wytwarzanego ciepła , tym samym oszczędzając zużycie energii na działanie podgrzewacza wody .

Oświetlenie i wodoodporne głośniki

Jacuzzi 4 osobowe Chaos wyposażono z lampy LED charakteryzujące się niezwykłą trwałością i oszczędnością energii. Podczas relaksacji w ogrodowym spa możesz zmieniać kolor oświetlenia w zależności od nastroju. Chwile w jacuzzi ogrodowym umilą także dwa wodoodporne głośniki wbudowane w wannę.

wyświetlacz gecko wanna jacuzzi europool
wanna ogrodowa jacuzzi tarasowa

Przykrycie i akcesoria do jacuzzi w zestawie

Czysta i świeża woda w jacuzzi zależy od odpowiedniego zabezpieczenia przed zanieczyszczeniami. W pakiecie z jacuzzi 4 osobowym otrzymasz przykrycie bezpieczne idealnie dopasowane do wymiarów jacuzzi. Taka pokrywa termoaktywna pozwala na utrzymanie możliwie maksymalnej temperatury wody, nawet, kiedy jacuzzi nie jest uruchomione.

Bezobsługowa filtracja – zawsze czysta i świeża woda

Kompleksowy system filtracji oraz samoczyszczenie się dysz poprzez intensywny przepływ strumienia wody w łatwy i szybki sposób pozwala utrzymać wodę w nienagannej czystości angażując przy tym minimalnie użytkownika.

System dysz masujących – recepta na odprężający masaż

Wanna spa Chaos jest wyposażona w aż 34 sztuki dysz masujących uwalniających podgrzewane bąbelki. Zapewniają kompleksowy masaż całego ciała, od ramion po stopy. To doskonały sposób na regenerację mięśni, przyspieszenie metabolizmu i usunięcie toksyn.

Cena: 45 000 zł brutto
40 500 zł brutto

Cena zawiera:
– Spa jacuzzi 4 osoby
– Pokrowiec ochronny
– Przykrycie termiczne

 

Zapytaj
o jacuzzi z masażem 4 osobowe