Zwykłe wanny jacuzzi nie były dla naszych klientów wystarczające. Standardowa jakość wykonania i design, który wciąż się powtarza to za mało. Dlatego postanowiliśmy stworzyć nową linię wanien jacuzzi, u nas, w Polsce. Pierwsza była wanna spa Elysium. Nazwa w mitologii greckiej oznacza miejsce dla szczęśliwych dusz. Niepowtarzalny relaks dla ciała i umysłu to właśnie to, co chcemy Ci dać.

jacuzzi w ogrodzie wanna z hydromasażem elysium

Elysium

WANNA JACUZZI 5-OSOBOWA

KUP JACUZZI

Wymiary: 2200 x 2200 x 938 mm
Miejsca siedzące: 3
Miejsca leżące: 2
Liczba dysz masujących: 68
Pompy filtracyjne i masażu jacuzzi: Maelstrom CMS-1 Gecko
Podgrzewacz: Gecko 3kW
Materiał: akryl (niecka), aluminium (obudowa i skimmer), stal nierdzewna (konstrukcja nośna)
Ekran dotykowy: Gecko
System audio: 2 szt. głośników bluetooth
Oświetlenie LED: światło denne w pełnej palecie RGB
Gwarancja: 5 lat (akryl), 2 lata (urządzenia)
Dostępne kolory obudowy i zagłówków:

dostępne kolory jacuzzi europool spa

Niespotykana
jakość i trwałość

KOMPONENTY Z KANADY I USA

Komponenty naszych wanien, takie jak pompy, grzałka i wyświetlacz dotykowy, pochodzą od pioniera w branży spa, najlepszego światowego producenta – kanadyjskiej firmy Gecko. Pompy Maelstrom CMS-1 pozwalają na przepuszczanie nawet o 30% większej ilości wody w porównaniu z innymi modelami, przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia energii. Dodatkowo, generują zaledwie 44dB hałasu, co sprawia, że są ciche jak delikatny deszcz. Centrum naszego jacuzzi jest natomiast niecka wykonana z najwyższej jakości akrylu, sprowadzanego specjalnie z Stanów Zjednoczonych.

Innowacja
i dbałość o szczegóły

POLSKA PRODUKCJA

W Polsce jest niewiele firm zajmujących się produkcją wanien spa, jednak Jacuzzi Europool Spa wyróżnia się jako marka, która produkuje swoje wyroby na terenie kraju, w centrali zlokalizowanej w Mogilnie. Decydując się na całkowitą rezygnację z masowej produkcji, skupiamy się na dbałości o najdrobniejsze detale, co pozwala nam dostarczyć produkty najwyższej jakości. Pozwoliło to również na wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań. Wszystkie rury łączone są za pomocą szybkozłączy bez użycia kleju. Dzięki temu połączenia są niezwykle łatwe w konserwacji i nie rozszczelniają się z biegiem czasu. Ponadto sam montaż dysz nie wymaga kleju, co znacząco zwiększa trwałość jacuzzi i ogranicza negatywny wpływ produkcji na środowisko.

Trwała konstrukcja

15 LAT DOŚWIADCZENIA

Od ponad 15 lat produkujemy luksusowe baseny ogrodowe, dlatego wiemy, jak ważna jest odporność na osmozę. Z tego powodu niecki naszych wanien są wzmocnione specjalną warstwą Barrier Coat, która chroni konstrukcję. Stelaż jacuzzi Europool Spa jest wykonany ze stali nierdzewnej, przez co jest praktycznie niezniszczalny. Bardzo często producenci jacuzzi wykonują stelaż z drewna, co zmniejsza jego trwałość do zaledwie kilku lat. Obudowa jest natomiast wykonana z aluminium, przez co nie odkształca się pod wpływem promieni słonecznych. Połączenie wszystkich tych czynników daje wannę jacuzzi, która posłuży Ci przez długie lata w nienaruszonym stanie.

Relaks
dla ciała i umysłu

AUTORSKI UKŁAD DYSZ MASUJĄCYCH

Chcemy, żeby czas spędzony w jacuzzi był dla Ciebie niepowtarzalnym relaksem dla ciała i umysłu. Z tego powodu bardzo dużą uwagę poświęciliśmy zaprojektowaniu najlepszego układu dysz masujących. Wszystko zaczęło się od stworzenia różnych układów siedzisk i leżanek. Chcieliśmy żeby był komfortowy zarówno dla osób wysokich jak i niskich. Testując wiele konfiguracji uzyskaliśmy komfortową i ergonomiczną przestrzeń. Drugim etapem było opracowanie układu dysz masujących. Zostały ułożone tak, żeby działać efektywnie na całe ciało, od barków po stopy. Wierzymy, że dzięki temu jacuzzi Europool Spa dostarczy Ci nie tylko chwili relaksu, lecz także niezapomnianego doświadczenia wellness, które podniesie jakość Twojego codziennego życia.

EKRAN DOTYKOWY
GECKO

Nasze wanny są wyposażone w ekrany dotykowe kanadyjskiej firmy Gecko. Intuicyjny interfejs użytkownika w języku polskim pozwala na stresowanie dyszami, oświetleniem i muzyką. Panel jest w pełni wodoodporny i zaprojektowany tak, że działa nawet, gdy masz mokre ręce. Dodatkowo możesz połączyć się z wanną za pomocą telefonu.

SYSTEM GŁOŚNIKÓW BLUETOOTH

Słyszałeś o muzykoterapii? Nie od dziś wiadomo, że muzyka to doskonały sposób na relaks. Dlatego wyposażyliśmy nasze jacuzzi w system głośników. Możesz połączyć się z nimi przez bluetooth i sterować odtwarzaczem za pomocą ekranu dotykowego, który działa nawet, gdy masz mokre ręce.

KOLOROWE OŚWIETLENIE LED

Nic tak nie dodaje klimatu wannie spa, jak odpowiednie oświetlenie. Nasze jacuzzi posiadają system oświetlenia dennego. Możesz wybrać każdy kolor z palety RGB, żeby stworzyć dokładnie taki klimat, na jaki masz ochote tego dnia. Wszystko sterowane wygodnie z pozycji ekranu dotykowego.

PRZYKRYCIE TERMICZNE
W ZESTAWIE

W zestawie z wanną jacuzzi Europool Spa otrzymasz przykrycie termiczne o grubości 10 cm, wzmocnione za pomocą aluminium. Zapewnia ochronę przed utratą ciepła i zabezpiecza jacuzzi przed zewnętrznymi zanieczyszczeniami.

4 kroki

DO TWOJEJ PIERWSZEJ SESJI
WE WŁASNYM JACUZZI

OBSŁUGA INDYWIDUALNEGO DORADCY

Jak w przypadku wszystkich naszych klientów, zaopiekuje się Tobą Twój osobisty doradca. To nie jest zwykła transakcja; to interakcja oparta na zrozumieniu Twoich indywidualnych potrzeb.

RĘCZNA PRODUKCJA

Każda nasza wanna jest tworzona według spersonalizowanego projektu. Całkowicie zrezygnowaliśmy z produkcji masowej – tylko w ten sposób możemy zadbać o najmniejsze szczegóły. Nasi specjaliści produkują więc jacuzzi niemal całkowicie ręcznie, przez co jakość wykonania jest na najwyższym możliwym poziomie.

SPRAWNY TRANSPORT

Możemy zorganizować transport Twojej wanny spa naszą własną flotą. Nie musisz przejmować się trasą i doborem odpowiedniego środka transportu, dowieziemy zamówione jacuzzi pod sam dom.

ŁATWY MONTAŻ

Chcieliśmy, żeby montaż jacuzzi w Twoim ogrodzie był możliwie jak najprostszy. Dlatego, żeby cieszyć się pierwszą sesją spa wystarczy podłączyć wannę spa do przyłącza prądu i napełnić wodą.

wanna z hydromasażem do ogrodu ile kosztuje

• JACUZZI • JACUZZI • JACUZZI • JACUZZI • JACUZZI •

rysunek techniczny wymiary wanny jacuzzi spa
rysunek techniczny wanny jacuzzi wymiary

Wymiary: 2200 x 2200 x 938 mm
Miejsca siedzące: 3
Miejsca leżące: 2
Zagłówki: 4
Liczba dysz masujących: 68
Pompy filtracyjne i masażu jacuzzi: Maelstrom CMS-1 Gecko
Podgrzewacz: Gecko 3kW
Gwarancja: 5 lat (akryl), 2 lata (urządzenia)
Izolacja: pianka poliuretanowa 1 cm
Materiał: akryl (niecka), aluminium (obudowa i skimmer), stal (konstrukcja nośna)
Ekran dotykowy: Gecko
System audio: 2 szt. głośników bluetooth
Oświetlenie LED: światło denne w pełnej palecie RGB

logo europool spa

Zamów jacuzzi

Każdą naszą wannę spa produkujemy na specjalne zamówienie
klienta. Wypełnij formularz, żeby mógł się z Tobą skontaktować
indywidualny doradca w sprawie wyceny.

Poznaj naszą ofertę jacuzzi ogrodowych. Jesteśmy polskim producentem wanien jacuzzi i basenów ogrodowych. Posiadamy szeroki asortyment najwyższej jakości produktów dostępnych od ręki: jacuzzi zewnętrzne, wanny z hydromasażem i jacuzzi do apartamentu. Nasza oferta jest alternatywą do dmuchanych jacuzzi, które są mniej trwałe i zdecydowanie odbiegają estetyką od całorocznych ogrodowych spa. Ile kosztuje jacuzzi ogrodowe? Cena jest uzależniona od czynników takich jak liczba dysz masujących (hydromasaż) i wielkości wanny. Możesz mieć codziennie domowe spa w swoim ogrodzie, patio lub na tarasie. Taka prywatna wanna z hydromasażem to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę, prywatność, spokój i luksus na swoich własnych zasadach.