Villeroy & Boch

Just Silence

Miejsca

5 or
Leżaki 5
JetPaks 3
Wymiary w cm: 224 x 213 x 86

Kolory

Cena: 129 000 zł brutto

Piękno w prostocie

Just Silence jest kwintesencją zdania, że piękno kryje się w prostocie. Dzięki zredukowanej formie i prostych liniach wanna będzie ozdobą każdego tarasu zapewniając jednocześnie niezapomniane chwile relaksu. Dodatkowo model ten jest laureatem nagrody IF design Award 2015 oraz Red Dot Award 2016 co tylko dowodzi o jego wyjątkowym designie i ponadprzeciętnej funkcjonalności. Najnowocześniejsza technologia taka jak dotykowy panel, niezwykle ciche pompy, zintegrowane pasy lamp LED, wysoka jakość materiału są częścią ogólnego efektu. Innowacyjny, elastyczny koncept ułożenia siedzeń oraz leżanek oferuje 5 różnych możliwości pozycji co niebywale wpływa na poziom komfortu w tej kategorii rozmiarowej wanien Spa.

Dlaczego Villeroy & Boch

Odpowiedź jest prosta. Wanny Villeroy&Boch to nie tylko tradycja, design i wysoka jakość wykonania, ale także niezwykłe zaawansowanie technologiczne. Jako jedyne na rynku Europejskim produkowane są przy zastosowaniu technologii JetPacks czyli przemiennych dysz masujących. Najważniejszą zaletą tego systemu jest możliwość zmiany umiejscowienia zestawu dysz w trakcie użytkowania wanny, ale również wymiana ich na nowsze modele po kilku rocznym użytkowaniu.

Poniżej przedstawione zostały wszystkie modele oferowanych JetPacków. Ich konfiguracja jest zależna tylko i wyłącznie od Państwa preferencji.

Wyposażenie wanny w cenie:

  • głośniki bluetooth
  • schodki w kolorze obudowy
  • przykrycie termiczne
  • wyświetlacz dotykowy WIFI
  • podstawowy pakiet JetPack

Zapytaj o ten model